Netradičné darčeky

Netradičný darček si zaslúži z času na čas dosať každý z nás. Všetci túžime po niečom originálnom, niečom čo nám vyrazí dych a spestrí našu poličku, skriňu alebo fotoalbum. Nik netúži po soške, papučiach, „nečakanej“ kozmetike, topánkach alebo obálke s peniazmi. Občas túžime aby nás naši najbližší poriadne prekvapili. Tu je malá inšpirácia čím všetkým môžete obdarovať najbližších. Či už to budete myslieť ako recesiu alebo vážne, v každom prípade na posilnenie fantázie tu je pár typov:
 

Bizarnosť  pre mužov:

 

Jazda na rolbe

Áno aj to je možné podarovať svojmu milovanému. Nuž je všeobecne známe, že každý malý chlapec chce byť až vyrastie buď kozmonautom alebo smetiarom. Toto môže byť príjemné doplnenie trojice a zároveň oživenie partnerových motoristických schopností. To s tým smetiarskym autom zaručene nevieme, ale  myslím že by to šlo aj so smetiarskom aute. Takáto jazda môže byť skvelou recesiou a vtipným zážitkom.

 

Miešanie vlastného piva

Pre mužovu, večných pivárov je ideálnym darčekom aj možnosť namiešať si vlastnú chuť piva (o takejto možnosti v súvislosti s tvrdou pálenkou zatiaľ nevieme, ale určite by to šlo, len treba nájsť správnych ľudí). Neodporúčame tento druh darčeka manželkám, ktoré sa túžia zbaviť manžela, ktorému brucho cloní obraz televízora. V súvislosti s pivom sú na  trhu dostupné aj „samochladiace pollitráky“, ktoré na docielia vždy tú správnu teplotu piva.

Mimochodom na trhu je dostupný napríklad aj „kašľajúci popolník“ (nechutnejší spôsob ako miláčika odnaučiť fajčiť). Prdiaci vankúšik je už klasika, aj keď dodnes sa  nevie, čo tým výrobca chcel povedať.
 

Riadenie lokomotívy

Ak máte doma tajného rušňovodiča, maniaka na vlakové súpravy, niet lepšieho darčeka ako mu podarovať riadenie lokomotívy. Darčekom vám bude pohľad na rozjareného malého chlapca, ktorého v ňom prebudíte.

 


 

„Bizar“ pre ženy:

Páni ak chcete aby vaša polovička bola ešte viac sexy a v súkromí domova  sa zvŕtala nie len v kuchyni alebo v spálni, darujte jej tanec pri tyči. Čítate dobre, aj takéto lekcie tanca sú dnes dostupné. Tak naberte odvahu a prebuďte vo vašej žene dračicu:

Fotka vlastnej aury

Aj to je možné. Ak má vaša polovička záľubu v ezoterike, zaujímavým netradičným darčekom preňu by mohla byť práve takáto fotografia.  A vy aspoň zistíte nakoľko je žena vášho života pozivivista alebo negativista.

Vtipným darčekom môže byt aj tzv. „prezvoň si kľúče“. Pokiaľ aj vy máte doma klasickú ženu v zmysle strácania a zabúdania, je to ideálny darček vlastne pre oboch. Ušetríte za pravidelnú výmenu zámku a vaša polovička prestane hľadať kľúče po kabelkách a kabátoch.
 

Umelý sneh

Miluje sneh a nesneží už dobrý mesiac, Nevadí, vyčarujte jej úsmev na tvári a kúpte jej vlastný sneh.