Zážitkové darčeky

Nie vždy musí byť len to hmotné, tým pravým darčekom. Niet nad to potešiť milovanú osobu pekným výletom, dovolenkou, nejakým poznávacím zájazdom. V dnešnej dobe to už nie je vôbec problém. Cestovné kancelárie a aj mnohé súkromné internetové portály ponúkajú  nespočetné množstvo zájazdov, častokrát aj vo veľmi prijemnej cenovej relácii. Darovať milovanej osobe cestu do vysnívané krajiny nemusí byť problémom. Zážitkové darčeky vám zaistia prežitie nádherných chvíľ s milovanou osobou alebo osobami. Hoci aj taký  jednodňový výlet na nejaké zaujímavé, doposiaľ nenavštívené miesto, vás môže vytrhnúť zo stereotypnej reality. Koniec koncov, kozmetiku, parfum alebo oblečenie si môžeme kúpiť aj sami a kedykoľvek. Ale také zážitkové darčeky vo vás zanechajú pocit niečoho nového, spomienky a plno krásnych fotografií.  

Na výber máte hneď z niekoľko možností:
 

Relaxačné pobyty

Oddych, pohoda, luxus a starostlivosť na vysokej úrovni. To všetko vám zabezpečí relaxačný pobyt v kúpeľnom meste alebo na horách, prípadne v nejakom welness centre.

 


 

Dovolenkové pobyty

dovolenka je dobrá v každom ročnom období a asi na každom mieste, hlavne, že na chvíľu „vypadneme“ z domácej každodennej rutiny. Dovolenka na horách, pri mori alebo poznávacia, všetky nám zabezpečia množstvo nových spomienok.
 

Kuriózne zájazdy

Vyberte sa spolu zo svojou polovičkou na nejaký netradičný zájazd. Trebárs na festival syrov do Holandska, alebo na hroznové slávnosti do Francúzka, alebo sa vyberte na Island poobzerať gejzíry, prípadne do Moskvy navštíviť ľadový hotel. To všetko a oveľa viac si môžete dopriať  v dnešnom svete neobmedzených možností.
 

Poznávacie pobyty

Ak radi spoznávate nové kultúry, kraje. Ľudí a obyčaje, to pravé pre vás a vašu polovičku bude určite poznávací zájazd. Na trhu sú ponuky aj cenovo veľmi dostupné, rôzne zľavy a rôzneho zamerania. Môžete sa napríklad vybrať do rakúska po stopách histórie a pozrieť si ich zámky, alebo môžete sa vybrať do Dánska obzrieť si Legoland, poprípade pokúsiť sa rozfúkať veterné mlyny v Holandsku. Poobzerať si české pivovary, francúzske vychýrené nočné podniky alebo nórske fjordy. Fantázii sa medze nekladú.
 

Romantické pobyty

Máte doma romantickú dušičku? V tom prípade ani nerozmýšľajte o ničom inom. To pravé, čo jej vykúzli odzbrojujúci úsmev na tvári bude určite romantický výlet. Môžete ísť po stopách klasikov a okúsiť chuť Paríža alebo Verony či Ríma, alebo byť originálnejší a pohľadať si čarovný romantický hotelík trebárs uprostred Andalúzie, na jednom z malých chorvátskych ostrovov a podobne.